Правила прийому та перебування дітей »

Шановні батьки!

Правила прийому та перебування дітей в Херсонському ясла-садку № 73

До ясел-садка приймаються діти згідно з електронною чергою Херсонської системи онлайн реєстрації. Прийом дітей  здійснюється директором упродовж календарного року на підставі: заяви батьків або осіб, які їх замінюють, копії свідоцтва про народження дитини, реєстраційної картки дитини, медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, документа для встановлення пільги на батьківську плату за харчування дитини (за потреби).

Перед прийомом дітей до закладу керівник або особа, яка виконує обов'язки керівника, ознайомлює батьків або осіб, які їх замінюють, зі Статутом та іншими документами, які регламентують діяльність закладу дошкільної освіти.

За дитиною зберігається місце  у разі:

• її хвороби, карантину;
  • санаторного лікування, реабілітації;
  • на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють;
  • у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з дошкільного закладу може здійснюватись:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в закладі;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх  замінюють, плати за харчування дитини впродовж 2-х місяців;
  • якщо дитина не відвідує заклад освіти без поважних причин більше 2-х місяців.
  • Директор  письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Батьки зобов'язані:

Вносити встановлену плату за утримання дитини в навчальному закладі до 10 числа поточного місяця (рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради (від 20.08.2019 № 302). Віддавати і забирати дитину безпосередньо у вихователя, і обов'язково особисто, не передовіряти її неповнолітнім особам (інструкція з безпеки життєдіяльності дітей). Приводити дитину здоровою, чисто вдягненою, охайною, у відповідності до санітарно-гігієнічних правил (СанПІН від 29.05.2013 року). Своєчасно оповіщати вихователів про причину відсутності дитини у закладі (статут ясел-садка). У разі відсутності дитини більше 3-х днів надати довідку від лікаря про медичне обстеження і можливість відвідування нею дитячого колективу (статут ясел-садка).

Батьки мають право:

Вносити пропозиції щодо роботи з дітьми, організації додаткових освітніх послуг. Відвідувати заняття та інші освітні заходи. Заслуховувати звіти керівника про роботу закладу дошкільної освіти. Відвідування дитиною ясел- садка не звільняє сім'ю від обов'язку виховувати, розвивати й навчати її в родинному колі. Нести відповідальність за розвиток, виховання і навчання дітей, збереження їхнього здоров'я, людської гідності.

«  Апрель 2024  »