Калейдоскоп життя садочка »

"Юні дослідники у Космосі"

"Сузір'я талановитих дошкільнят"                             Лабораторія "Юні дослідники. Таємниці води"                Тематичне заняття "Птахи"          22 березня Всесвітній день води

Мастер Шеф "Смачно та корисно"             Природничі цікавинки з екологічної торбинки     Математичні цікавинки з екологічної торбинки

В Херсонському закладі дошкільної освіти № 73 завершився екологічний проєкт "Город на віконці" по дослідженню та вивченню рослин, вирощених взимку на підвіконні. Діти разом з вихователями влаштували яскраво прикрашені міні-городи, де росли цибуля, часник, пшениця, кріп, салат та інші овочі. Під час проєкту дошкільнята спостерігали за етапами розвитку городніх рослин та записували (за допомогою вихователів) дослідницькі спостереження у щоденниках росту рослин. Вирощування міні-городів має велике значення для пізнавального розвитку дітей, виховання екологічної культури та правильної поведінки в природі. В процесі реалізації проєкту за допомогою цікавих дослідів, спостережень, нових відкритів юні дослідники ознайомилися з особливостями певних овочів, їхніми лікувальними властивостями, навчилися практично використовувати набутті знання. Під час презентації проєкту діти представили Мастер Шеф "Смачно та корисно". Малята із задоволенням приготували "Салат зелений", "Салат вітамінний" та отримали радість від спільної діяльності.

Кулінарна математика. Готуємо борщ                        Кулінарна математика. Сервірування столу              Кулінарна математика. Салатний бутерброд

Квіти - символи в українському віночку                     У цей день і у цей час - природа звертається до нас              Розвивальний фільм "Діти про лікарські рослини"

Дидактична гра "Як сміття ми сортували та в контейнери складали"

Сміття ми рахували - цеглинки викладали